نمایش همه

فروش خودرو توسط آمازون در ایتالیا؛ توافق شرکت های فیات و آمازون

خرید خودرو

فروش خودرو توسط آمازون در ایتالیا

thenextweb . براساس توافقی که دیروز خبر آن منتشر شد، شرکت فیات کرایسلر ایتالیا با همکاری شرکت تجارت الکترونیک آمازون، سه مدل خودرو پر فروش این شرکت را با تخفیفی قابل توجه برای فروش برروی سایت آمازون قرار میدهد. مدیر عامل شرکت فیات اعلام کرد که این توافقنامه ( فروش خودرو ) راهی جدید، کارآمد و بسیار شفاف را برای انتخاب یک وسیله نقلیه در اختیار علاقمندان میگذارد.

بعد از انتخاب گزینه نهایی از سوی کاربر، یک نماینده رسمی شرکت آمازون با خریدار تماس گرفته تا خرید را نهایی کرده و سپس بعد از حدود ۲ هفته خودرو خود را تحویل بگیرد. براساس تحقیقات صورت گرفته حدود نیمی از ایتالیایی ها حاضرند تا خودرو جدید بعدی خود را بصورت آنلاین خریداری کنند، اما ۹۷ درصد هنوز هم ترجیح میدهند تا خودرو جدید خود را بصورت سنتی و رایج تهیه نمایند.

جزییات بیشتر این قرارداد نشان میدهد که کمپانی آمازون تمایل دارد تا وارد کسب و کار خودرو شود.

ماه گذشته میلای بود که آمازون فرانسه (amazon.fr) خبر معامله ای مشابه را منتشر کرد که البته در توافق صورت گرفته، کابران تنها قادر به پرداخت هزینه پیش خرید خودرو بصورت آنلاین هستند. همچنین آمازون اخیرا بخش وسایل نقیله خود در ایالات متحده را راه اندازی کرده که مکانی برای علاقمندان به خرید خودرو و بحث در مورد موضوعات مختلف است و میتوان لوازم مختلف یدکی را خریداری کرد.

باید دید که تجارت آنلاین در این بخش طی سال های آینده تا چه حد پیشرفت میکند و کاربران تا چه حد از آن استقبال میکنند. برای خرید لوازم یدکی یا لوازم جانبی از سایت آمازون اینجا کلیک نمایید.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخی بگذارید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟
Powered by