فروش اسکناس های جدید ۵ پوندی پلاستیکی برروی ایبی
25/09/2016
نینتندو عرضه بیشتر کنسول NES کلاسیک را تایید کرد
14/11/2016
نمایش همه

آمازون بدنبال بدست آوردن سهمی از بازار فروش کالا در استرالیا

خرید از استرالیا

آمازون فعالیت خود در استرالیا را جدی تر دنبال میکند

[trendintech] بعنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی دنیا، امری طبیعی است که آمازون به دنبال گسترش فعالیت خود در آنسوی آب ها باشد. جای تعجب نیست که آمازون در نهایت بدنبال راه اندازی کسب و کار خود در استرالیاست و قرار است شعبه ای فعال در این کشور راه بیاندازد.

براساس اطلاعات بدست آمده سپتامبر سال ۲۰۱۷ این اتفاق روی میدهد و از یک پلتفرم اختصاصی استرالیایی برای این کار استفاده میشود تا کاربران بتوانند انواع کالاها را از طریق آن خریداری کنند. آمازون با این کار حتی به رقابت با بعضی از فروشگاههای قدرتمند غیرآنلاین استرالیایی می پردازد.

برای آمازون روش کار در استرالیا شاید کمی با فعالیت آنها در ایالات متحده یا بریتانیا متفاوت باشد. به نظر میرسد که مقداری زمان میبرد تا مصرف کنندگان در استرالیا به همان میزان از فروشگاه های آنلاین که در ایالات متحده یا بریتانیا استقبال میکنند، بهره ببرند. قبلا ماه مارس ۲۰۱۷ برای انجام این کار در نظر گرفته شده بود، اما برای راه اندازی مطمئن تر، تصمیم برآن شد تا این کار با ۶ ماه تاخیر صورت پذیرد.

شرکت آمازون تصمیم دارد تا محصولات مختلف را حدود ۳۰ درصد کمتر از رقبای استرالیایی برای فروش عرضه کند. به نظر می رسد که استرالیا تبدیل به بازاری جدید برای شرکت های خرده فروشی شده است چرا که مدتی پیش شرکت علی بابا اعلام کرد که دفتر خود را در سال ۲۰۱۷ در شهر ملبورن باز میکند. باید دید واکنش بازار استرالیا در سال های آینده نسبت به راه اندازی این فروشگاه قدرتمند آنلاین چیست.

مطالب مرتبط:

آمازون بدنبال بدست آوردن سهمی از بازار فروش کالا در استرالیا

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۳ سال سابقه فعالیت مداوم و ۲۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

پاسخ دهید