نمایش همه

چطور شرکت آمازون نیروی کار انبار خود را آماده فصل تعطیلات میکند

شرکت آمازون

آمادگی شرکت آمازون برای فصل تعطیلات زمستانی


theweek , Here’s how Amazon is preparing its warehouse workforce for the holidays


به گزارش وال استریت ژورنال، امسال آمازون حدود ۱۲۰.۰۰۰ کارگر موقت انبار را به لیست کارگران خود اضافه کرده است. گسترش نیروی کار در انبارهای شرکت آمازون در ایالات متحده برای فصل تعطیلات حدود ۴۰ درصد افزایش یافته و آموزش آنها با سرعت بسیار بالایی انجام میشود.

درحالیکه شغل های مرتبط با انبارداری نیاز به حدود ۶ هفته آموزش و تمرین دارد، کمپانی آمازون با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته خود همانند تاچ اسکرین ها، ربات ها و اسکنرها، نیروی کار مورد نیاز خود را ظرف مدت ۲ روز آماده میکند که موضوعی جالب و شنیدنی است.

جدیدترین انبارهای شرکت آمازون بسیار پیشرفته، خودکار و پر از ربات هستند، به همین دلیل ترکیب آنها با نیروی انسانی باعث می شود تا در فصل فروش تعطیلات زمستانی که فصل بسیار شلوغی برای این شرکت و شرکت های مشابه است، سفارشات دریافت شده با سرعت بالایی انجام و سریعتر به دست خریدار برسد. البته بعضی کارها و وظایف هنوز هم می بایست توسط نیروی کار انسانی انجام گیرد.

یک دوره آموزش کوتاه مدت باعث میشود تا آمازون هزینه زیادی را صرفه جویی کرده و از نیروی کار جدید خود در طول فصل تعطیلات بیشتر استفاده نماید. این موضوع در نهایت باعث میشود که آنها در رقابت با شرکت های قدرتمند دیگر چون والمارت  عقب نمانند و سرویس های بسیار خوبی در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

به یاد داشته باشید که از طریق ایران دلیور میتوانید برای خرید انواع کالا از سایت های آمازون در کشورهای ایالات متحده، انگلستان، فرانسه،‌ ایتالیا، ژاپن، اسپانیا، آلمان و کانادا اقدام کنید. برای برآورد قیمت و کسب اطلاعات بیشتر به تالار گفتگوی ایران دلیور مراجعه نمایید.

مطالب پیشنهادی :

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید