نمایش همه

پتنت جدید آمازون ؛ انبارهایی با قابلیت پرواز

amazon-patents


انتشار پتنت جدید آمازون در مورد انبارهای پرنده مجهز به پهپاد


Independent

شرکت آمازون که یکی از خلاق ترین کمپانی های خرده فروشی دنیاست یک پتنت جدید ثبت کرده که براساس آن یک انبار میتواند توسط پهپادهایی خاص برای انتقال حجم زیادی از کالا از یک مکان به مکانی دیگر جابجا شود.

انبار توسط نوعی کشتی هوایی به مناطقی که از سوی آمازون تشخیص داده میشود و تقاضا برای کالاهای موجود در انبار زیاد باشد، منتقل میشود. براساس گزارش BBC ، اسناد نشان میدهد که آمازون اعتقاد دارد که ترکیب از انبارهای پرنده و پهپادها، بطور قابل توجهی کار انتقال کالا را با سرعت بیشتری نسبت به انبارهای مستقر در زمین انجام میدهند.

مدتی پیش آمازون اولین محموله از کالای سفارش داده شده توسط یک مشتری را بعد از تنها ۱۳ دقیقه توسط یک پهپاد تحویل داد و حال به نظر می رسد که این شرکت ایده های بزرگتری برای انتقال سریعتر و بیشتر کالا در سر دارد. آنها همچنین برنامه ای برای تحویل کالا به مشتریان خود در سرتاسر دنیا با استفاده از پهپادها تا ۳۰ دقیقه بعد از سفارش کالا را دارند.

مطالب پیشنهادی :

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید