نمایش همه

نیروی کار آمازون در بخش آلکسا بیشتر از بعضی از شرکت های سخت افزاری


نیروی کار آمازون در بخش آلکسا بیشتر از بعضی از شرکت های سخت افزاری


BusinessInsider

شرکت آمازون روز چهارشنبه از محصولات سخت افزاری جدیدی رونمایی کرد که مجهز به دستیار صوتی آلکسا هستند. با معرفی این محصولات، آمازون تعداد دستگاههای تولیدی خود را که از آلکسا بهره میبرند افزایش داد تا حضور فعال تری در بازار سخت افزارهای مجهز به دستیار صوتی داشته باشد.

برای دستیابی به این اهداف و ارائه محصولات بیشتر از خانواده آلکسا در بازار، یک تیم بسیار بزرگ صرفا برروی آلکسا و محصولات مرتبط با آن کار میکنند. اگر بخواهیم بطور دقیق در مورد تعداد اعضای این تیم صحبت کنیم، می بایست گفت که دقیقا ۵۰۰۰ نفر در تیم آلکسا آمازون کار میکنند.

این موضوع توسط Dave Limp که مسئول بخش دستگاهها و سرویس های آمازون است در رویداد مطبوعاتی این شرکت در سیاتل اعلام شد.

این آمار به خودی خود رقم قابل توجهی است، آنهم هنگامی که آن را با آمار سایر شرکت های تولید کننده سخت افزار مقایسه میکنید. به گفته CNBC، ارتش آلکسای آمازون در مجموع دارای نفرات بیشتری از مجموع دو شرکت فیت بیت (Fitbit) و گوپرو (GoPro) است.

با این حال، تیم آلکسا با این تعداد تنها حدود ۱ درصد از نیروی کار بزرگ و جهانی آمازون می باشد، نیروی کاری که حدود ۳۸۲ هزار نفر می باشد. باید دید استقبال مردم از محصولات جدید خانواده آلکسا آمازون تا چه حد است.

برای خرید محصولات مختلف آمازون میتوانید درخواست خود را از طریق تالار گفتگوی ایران دلیور ارسال نمایید.

SaveSave

نیروی کار آمازون در بخش آلکسا بیشتر از بعضی از شرکت های سخت افزاری
امتیاز 5 از 7 رای

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×