پی سی اندرویدی رمیکس، کوچک و قدرتمند
12/06/2016
مشاهده جزییات بیشتر برروی گوشی با حرارت یاب Seek Thermal XR
13/06/2016
نمایش همه

آمازون اکو، یک قدم بسوی هوشمندتر شنیدن

اکو یکی از محصولات نسبتا جدید آمازون است، محصولی که در واقع یک اسپیکر هندزفری به حساب می آید و توسط صدای شما کنترل میشود. Echo به سرویس صوتی آلکسای آمازون متصل شده و کارهایی چون پخش موزیک مورد نظر شما، بدست آوردن اطلاعات در مورد یک مطلب، اطلاع از اخبار و نتایج مسابقات ورزشی، آب و هوا و مواردی مشابه آن را انجام میدهد. تمام کاری که کاربر می بایست انجام دهد، سئوال پرسیدن از اکوست و این دستگاه به سرعت به سئوال وی پاسخ میدهد.

اکو آمازون دارای ۷ میکروفن و تکنولوژی تشکیل بیم است، پس این دستگاه میتواند صدای کاربر را از تمامی مناطق اتاق بخوبی بشنود، حتی اگر موزیک درحال پخش باشد. Echo همچنین دارای اسپیکری است که به طرز ماهرانه ای ساخته و تنظیم شده و میتواند سرتاسر اتاق را با صدای ۳۶۰ درجه ای خود کاملا پوشش دهد.

هنگامی که کاربر بخواهد از اکو استفاده کند، به سادگی با گفتن کلمه “Alexa” آن را آماده کار میکند. قیمت این محصول حدود ۱۸۰ دلار می باشد.

مشخصات اکو


امین قهاری
امین قهاری
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب > twitter.com/amghahari

پاسخ دهید