نمایش همه

آمازون هزینه حمل و نقل را بدلیل تهدید علی بابا در امریکا کاهش میدهد

کمپانی آمازون هزینه شارژ فروشنده هایی که برروی وبسایت این شرکت محصولاتی چون کابل های USB، محافظ صفحه نمایش مخصوص اسمارت فون و دیگر اقلام کوچکی که میتواند در یک پاکت معمولی مخصوص پست  قرار گیرند را کاهش میدهد. دلیل انجام این کار از سوی آمازون، تهدید بالقوه بازار این نوع محصولات توسط کمپانی های بزرگ دیگری چون هلدینگ گروه علی بابا، ایبی و wish.com اعلام شده است، شرکت هایی که کار ارتباط فروشنده های چینی با خریداران امریکایی را بخوبی انجام میدهند.

به گفته شرکت آمازون، نرخ جدید شارژ از تاریخ ۱ جولای اجرایی خواهد شد. بلومبرگ این مطلب را از طریق یک ایمیل ارسال شده از سوی آمازون به بعضی از فروشندگان، تایید کرده است. فروشندگان با ارسال ۳ بسته معمولی ۱ اونسی تنها ۱.۶۷ دلار هزینه پرداخت میکنند که ۶۷ درصد کمتر از مبلغ کنونی است. طبیعتا با تغییر سایز پاکت و وزن، نرخ ها نیز تغییر خواهند کرد.

همچنین این نرخ ها برای فروشندگانی است که از سیستم Fulfillment By Amazon Small and Light استفاده میکنند. این سیستم سال گذشته به خریداران این پیشنهاد را میداد تا محصولات معروف آرایشی کوچک، بعضی از لوازم جانبی مخصوص موبایل و استیکرها را بصورت فری شیپینگ (هزینه پست مجانی) دریافت کنند. به نظر میرسد که کمپانی آمازون با اتخاذ این تصمیم، سهم بیشتری از فروش این نوع محصولات که در بیشتر اوقات خریداران زیادی دارند را بدست آورد.

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید