نمایش همه

معرفی سرویس Amazon Cash از سوی آمازون ؛ خرید بدون داشتن کارت های دبیت یا اعتباری


سرویس Amazon Cash از سوی آمازون معرفی شد


The Verge

شرکت آمازون سرویس جدیدی با نام آمازون کَش ( Amazon Cash ) راه اندازی کرد، که این سرویس به معنای خرید راحتتر و آسان تر مشتریان از این خرده فروشی آنلاین است، مشتریانی که کارت های اعتباری یا کردیت کارت، دبیت کارت و کارت بانکی در اختیار ندارند.

این سرویس جدید به مشتریان اجازه میدهد تا با نمایش ساده یک بارکد در سیستم فروش شرکت، پول نقد را به شکل بیعانه و بطور مستقیم در حساب کاربری آمازون خود قرار دهند. به نظر می رسد که این روند ساده تر از قبل باشد، چرا که پیش از این هر شخصی که دارای کارت های بانکی نبود و تمایل به خرید از آمازون داشت، می بایست کارت های هدیه یا گیفت کارت و کارت های اعتباری از پیش پرداخت شده تهیه میکرد.

بارکد Amazon Cash با مراجعه به وبسایت Amazon Cash تولید میشود و از طریق سایت آمازون یا اپلیکیشن موبایل آن قابل دسترسی می باشد. در سیستم عامل iOS برای دسترسی راحتتر از طریق Wallet و در سیستم عامل اندروید برروی هوم اسکرین قابل دسترسی است. مشتریان همچنین بدون دسترسی به اسمارت فون و با پرینت بارکد و بردن آن به فروشگاه میتوانند وجوه خود را واریز کنند.

آمازون کَش ( Amazon Cash ) از طریق بسیاری از خرده فروشان بزرگ از جمله CVS Pharmacy, Speedway, Sheetz, Kum & Go, D&W Fresh Market, Family Fare Supermarkets, و VG’s Grocery در دسترس خواهند بود، ضمن اینکه اعلام شده که خرده فروشان دیگری نیز به این سیستم خواهند پیوستمشتریان قابلیت بیعانه (دپوزیت) دادن بین ۱۵ تا ۵۰۰ دلار را خواهند داشت، و این مبلغ بعنوان اعتبار مالی آنها در آمازون شناخته میشود.

بدون تردید این یک حرکت بسیار مهم از سوی شرکت آمازون برای تعامل بیشتر و بهتر با مشتریان و مصرف کنندگان خواهد بود،مخصوصا مشتریانی که به کارت های بانکی دسترسی ندارند. این سرویس حرکت دیگری از سوی آمازون برای رقابت با شرکت هایی چون Walmart و PayPal است که هر دو خدمات مشابهی را به مشتریان خود ارائه میدهند.

مطالب پیشنهادی :
Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید