نمایش همه

شکست فلیپ کارت در برابر آمازون هند در بخش سرویس به مشتریان

amazon-in-ndia


آمازون هند در بخش خدمات مشتریان در این کشور حرف اول را میزند


منبع : Business Standard

شرکت های آمازون هند ( Amazon ) و بیگ بسکت ( Bigbasket ) در بخش خدمات به مشتریان موفق به جا گذاشتن رقبا در بازار هند شدند. به گزارش Forrester، آنها با جاگذاشتن رقبایی سرسخت چون فلیپ کارت (Flipkart) و Grofers به این موفقیت دست یافته اند.

با این حال بیشترین پیشرفت مربوط به Jabong بوده که بعنوان یکی از کسب و کارهای آنلاین کاربرپسند شناخته شده است. Jabong اوایل سال جاری با قیمتی در حدود ۷۰ میلیون دلار توسط Flipkart خریداری شد و با این کار باعث شد تا این شرکت از یک فرسودگی شغلی نجات پیدا کند.

Forrester با بررسی برروی ۱۸۰۰۳ مشتری آنلاین هندی به نتایج فوق دست یافته اند. بهبود تجربه مشتری مداری به سرعت تبدیل به نقطه اصلی بحث در بین استارت آپ ها شده است. ناظران این صنعت اعتقاد دارند ورود آمازون هند به بازار این کشور هم باعث رونق کسب و کار آنلاین در هند شده و هم این کمپانی تبدیل به رقیبی بسیار بزرگ و حرفه ای برای سایر شرکت های هندی فعال در بخش تجارت الکترونیکی همچون فلیپ کارت و اسنپ دیل شده است.

 

 

مطالب پیشنهادی :


Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید