نمایش همه

کتاب فروشی های آنلاینی که بهتر از آمازون هستند


کتاب فروشی های آنلاینی که بهتر از آمازون هستند (جایگزین هایی برای آمازون)


makeuseof

بدون تردید وقتی نام کتاب فروشی آنلاین مطرح میشود، آمازون اولین سایتی است که بسیاری از کاربران و علاقمندان آن را می شناسند. یک منبع معتبر برای خرید انواع کتاب ها از ناشرین مختلف که در اختیار خریداران قرار دارد. حتی بعضی اعتقاد دارند که خرید کتاب از آمازون برای نویسندگان هم بهتر است.

اما آمازون علیرغم جمع آوری عناوین بسیار و استفاده از روش های نوین فروش، باز هم با کم و کاستی هایی روبروست. در ادامه با هفت منبع آنلاین دیگر آشنا میشوید که در مواردی ارزانتر از آمازون هستند و این امکان را به علاقمندان میدهد که بعضی وقت ها به گزینه ای بجز آمازون نیز فکر کنند.

1. Powell’s Books

این فروشگاه هم بصورت فیزیکی و هم از طریق وبسایت رسمی خود، کتاب های مختلف را برای خرید در اختیار مردم قرار داده است. در وبسایت آنها هم کتاب های نو و هم دست دوم ، سی دی و دی وی دی های مختلف و نرم افزارهای متنوع قابل خریداری است. همچنین در بخش پیشنهادهای این سایت میتوان با عناوین خوبی آشنا شد.

2. Books-A-Million

از طریق BAM انواع کتاب های جدید، قدیمی، نو و دست و دوم و مجلات مختلف قابل خریداری است.

3. Alibris

این کتاب فروشی آنلاین تنها از طریق کتاب فروشان شخص ثالث کار میکند. این بدان معناسب که شاید بتوان عناوین کمیاب را از طریق این وبسایت تهیه نمود.

4. Peachpit

این سایت در بخش فروش کتاب، کتاب های الکترونیک و محصولات آموزشی تخصص دارد. عناوینی برای آموزش عکاسی، طراحی و توسعه وبسایت، ساخت ویدیو و …. از طریق این سایت قابل خریداری است. این سایت تنها به کتابهای چاپی توجه ندارد و محصولات الکترونیک نیز براحتی در دسترس می باشد.

5. Barnes & Noble

برنز اند نوبل یکی از بزرگترین فروشندگان کتاب با صدها کتاب فروشی فیزیکی و یک سایت قدرتمند فروش است. به جز کتاب، محتوای دیجیتال مختلف، CD و DVDهای متنوع و انواع سرگرمی و بازی در اختیار علاقمندان می باشد.

6. Valore Books

این سایت یک کتابفروشی آنلاین است که متخصص فروش انواع کتاب های درسی شناخته میشود. در این منبع، انواع کتاب های درسی، نسخه های قدیمی تر و نسخه های دست دوم در دسترس می باشد.

7. BetterWorldBooks

Better World Books تنها یک کتاب فروشی نیست بلکه یک موسسه خیریه نیز به حساب می آید که با هدف بهبود وضعیت سوادآموزی در سطح دنیا فعالیت میکند. از طریق این سایت ، عناوین متنوع و حتی کمیاب در اختیار علاقمندان می باشد.

 

 

مطالب پیشنهادی :

کتاب فروشی های آنلاینی که بهتر از آمازون هستند
امتیاز 4.8 از 4 رای

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید