نمایش همه

۵ جایگزین برای کنسول NES Classic Mini که میتوان از طریق سایت ایبی خریداری کرد

buy-nes-classic

کنسول بازی مشابه NES Classic Mini که میتوان از ایبی خریداری کرد


stevivor . Five alternatives to the NES Classic Mini that you can actually buy for Christmas


شاید این روزها خرید یک کنسول بازی جدید NES Classic Mini از طریق وبسایت های معتبر فروش کار آسانی نباشد و موجودی محدود این کنسول به سرعت بفروش برود. البته میتوان از طریق سایت هایی همانند ebay با قیمت بالاتری این کنسول بازی را خریداری کرد اما شاید راه بهتری هم وجود داشته باشد. شاید بهتر باشد به دنبال تهیه کنسولی مشابه آن باشیم. در ادامه با ۵ گزینه که میتوانند جانشینی برای کنسول NES Classic Mini باشند آشنا میشوید.

  • WII U و / یا 3DS و کنسول های مجازی

اگر چه این کنسول ها شاید تمامی بازی های موجود برروی کنسول ان ای اس کلاسیک مینی را در اختیار کاربر قرار ندهند، اما کنسول های مجازی Wii U و 3DS دارای عناوین بیشتری برای انتخاب از راه های مختلف هستند.

  • A REAL NES – یک ان ای اس واقعی

اگر شما سایت ایبی را برای خرید NES Classic Mini چک کرده باشید شاید چشمتان به آگهی فروش کنسول NES هم افتاده باشد که میتوان آن را با قیمتی پایین تر و مناسب تر تهیه کرد.

  • THE RETRON 5

کنسول RetroN 5 را هم میتوان یک کنسول جدید دانست که میتواند بازی های قدیمی را اجرا نماید. این کنسول میتواند کارتریج های NES, Famicom, SNES, Super Famicom, Genesis, Mega Drive, Game Boy, Game Boy Colour و Game Boy Advance را اجرا نماید.

  • SEGA GENESIS CLASSIC GAME CONSOLE

این کنسول شبیه به NES Classic Mini است با این تفاوت که عناوین کلاسیک سگا را اجرا میکند. بازی هایی چون Alex Kidd, Altered Beast, Columns, Comix Zone,Golden Axe, Mortal Kombat, Shinobi, Sonic the Hedgehog را میتوان از طریق این کنسول اجرا کرد.

  • گزینه های دیگر

با جستجوی بیشتر در سایت های معتبر فروش چون ایبی ، قطعا میتوان کنسول های بازی دیگری نیز پیدا کرد که بعضی از آنها از قیمت مناسبی هم برخوردارند. بعضی از گزینه های موجود برروی سایت ایبی را میتوانید اینجا مشاهده کنید. برای برآورد قیمت این کنسول ها میتواند درخواست خود را در تالار گفتگوی ایران دلیور ارسال کنید.

مطالب پیشنهادی :
Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟