نمایش همه

رونمایی علی بابا از اسپیکر Tmall Genie برای رقابت با اکو آمازون


اسپیکر Tmall Genie محصول جدید علی بابا برای رقابت با اکو آمازون


The Verge

شرکت چینی علی بابا (Alibaba) که بدون تردید یکی از بزرگترین شرکت های دنیای تجارت الکترونیک به حساب می آید و از آن میتوان بعنوان جدی ترین رقیب کمپانی آمازون نام برد، به تازگی از اسپیکری هوشمند رونمایی کرده که Tmall Genie نام دارد.

آنچه در نگاه اول به نظر می رسد این موضوع است که هدف اصلی علی بابا در معرفی این محصول، رقابت با محصولات اکو آمازون و گوگل هوم می باشد. حتی از نظر ظاهری هم این محصول شباهت هایی با اکو آمازون دارد. همانطور که در تصاویر این محصول هم مشخص است، Tmall Genie یک اسپیکر استوانه ای شکل است که ال ای دی هایی برروی آن قرار دارد.

این محصول علی بابا همانند رقیب آمازونی خود با گفتن کلمه ای فعال میشود. کافیست کاربر نام آن یعنی Tmall Genie را صدا بزند (به زبان ماندارین) تا اسپیکر فعال شده و گوش به فرمان صاحب خود باشد. قابلیت سفارش کالا از سایت علی بابا، کنترل لوازم خانگی، آگاهی از وضعیت آب و هوا و خبرهای روز و همچنین گوش دادن به موسیقی مورد علاقه از دیگر ویژگی های این اسپیکر علی باباست.

قرار است این محصول جدید با قیمت ۷۳ دلار برای فروش عرضه شود. برای آگاهی از نحوه خرید این محصول یا محصولات مشابه به تالار گفتگوی ایران دلیور مراجعه نمایید.

SaveSave

SaveSave

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

پاسخی بگذارید

×