نمایش همه

علی بابا و آمازون در حال ایجاد شبکه تحویل کالای خود در بنگلادش


علی بابا و آمازون در حال ایجاد شبکه تحویل کالای خود در بنگلادش


thedailystar

براساس گزارش های منتشر شده شرکت پست بنگلادش در تلاش است تا با همکاری با غول های تجارت الکترونیکی دنیا یعنی آمازون و علی بابا ،‌ محصولات مختلف را در سرتاسر بنگلادش تحویل مشتریان دهند.

برهمین اساس یک پروژه آزمایشی در زمانی کوتاه مدت راه اندازی میشود. این مطلب را Tarana Halim وزیر مخابرات و پست بنگلادش اعلام نمود. وی اعلام کرد که این موضوع یک مشارکت محلی و بین المللی ایجاد میکند و به افزایش درآمد بخش پستی کشور کمک خواهد کرد.

Susanta Kumar Mandal مدیرکل بخش پستی بنگلادش هم اعلام کرد که فاز اول همکاری با این دو شرکت قدرتمند جهانی در هفته اول ماه مارس آغاز خواهد شد.

اگر آنها پاسخ مناسبی از این طرح آزمایشی دریافت کنند،‌ طرفین در ماه آوریل سال جاری یک توافقنامه رسمی را امضا میکنند و این سرویس در اختیار مصرف کنندگان بنگالی قرار میگیرد. در نوامبر سال گذشته میلادی، بخش پستی این کشور سرویس تجارت الکترونیک پستی را در ۲۰ دفتر خود در شهر داکا راه اندازی کرد که برای اولین بار خدماتی اینچنینی تحت نظارت یک نهاد دولتی در بنگلادش به حساب می آمد.

از طریق این طرح، خریداران آنلاین درحال حاضر قادر به سفارش محصولات مورد نیاز خود از سایت های تجارت الکترونیک و تحویل آن درب منزل در داکا می باشند.

درحال حاضر، حدود ۵۰۰ سایت تجارت الکترونیک در این کشور وجود دارد، این درحالیست که حدود ۱۰۰۰ کارآفرین دیگر نیز از طریق فیسبوک به کسب و کار خود می پردازند.

مطالب پیشنهادی :

علی بابا و آمازون در حال ایجاد شبکه تحویل کالای خود در بنگلادش
امتیاز 5 از 1 رای

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید