نمایش همه

گروه علی بابا موفق تر از پیش بینی های مالی صورت گرفته


گروه علی بابا موفق تر از پیش بینی های مالی صورت گرفته


Bloomberg

گروه علی بابا ( Alibaba Group Holding Ltd ) موفق شد تا حدود ۷.۵ میلیارد دلار به ارزش خود در بازار بیافزاید. این موضوع بعد از انتشار گزارش سه ماهه این شرکت که نشان از آمارهایی فراتر از پیش بینی های صورت گرفته بود و پیشی گرفتن آمار فروش این شرکت از پیش بینی ها، صورت گرفت.

بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک چین با افزایش تخمین ها برای سال مالی ۲۰۱۷ روبرو شده و این رقم از ۴۸ درصد به ۵۳ درصد افزایش یافته است. به نظر می رسد با افزایش سرمایه گذاری کلان چینی ها می بایست شاهد انتشار چنین ارقامی هم باشیم.

این شرکت همچنین در بخش تبلیغات آنلاین با پیشی گرفتن از رقیب اصلی خود یعنی Baidu Inc، سهم بیشتری را بخود اختصاص داده است. آنها همچنین در بخش رایانش ابری در سه ماهه منتهی به دسامبر حدود ۲ برابر فروش بیشتری را تجربه کرده اند. شرکت علی بابا موفق شده تا درآمد بیشتری از بازرگانان با فروش خدمات یا سرویس به آنها برای جذب کاربر بیشتر مرتبط با سرگرمی (سرویس هایی همانند نتفلیکس) جذب نماید.

در معاملات نیویورک سهام علی بابا با رشدی ۳.۱ درصدی به ۱۰۱.۴۳ دلار رسیده است، اما بدون تردید این شرکت بیشترین درآمد و سود خود را از بازار خانگی خود در کشور چین بدست می آورد. دیگر اولویت آنها برای پیشرفت بیشتر، مناطق روستایی و گسترش کسب و کار و سرویس های خود به این مناطق می باشد. همچنین در بخش کسب و کار ابری (کلود) آنها با رقبایی قدرتمند چون Amazon.com. Inc و .Microsoft Corp به رقابت می پردازند.

مطالب پیشنهادی :

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید