معرفی گروه ایران دلیور - مرجع خرید از سایت های خارجی


گروه ایران دلیور یکی از زیر مجموعه های شرکت شومیکس تریدینگ (شماره ثبت ۵۴۱۶) در کشور امارات متحده عربی است که خود نیز با نام شرکت سامان بازرگان داتیس (شماره ثبت ۳۷۵۸۸) در ایران به ثبت رسیده است.

سوابق شرکت

ایران دلیور جزء اولین گروه از پایه گذاران سرویس های پرداخت آنلاین و خریدهای بین المللی در ایران میباشد. شروع فعالیت اعضای گروه به صورت غیررسمی به قبل از سال ۱۳۸۲ برمیگردد و بعد از چند سال فعالیت، این گروه به صورت رسمی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ و با هدف اصلی خرید انواع کالاها از وب سایت های فروش کالا در سرتاسر جهان و ارسال آن به ایران آغاز نمود، فعالیتی که تا به این لحظه ادامه دارد.

هدف ما در این راه صرفه جویی در وقت مشتریان, کاهش هزینه ها و همچنین تهیه کلیه اقلامی است که تهیه آن در ایران به راحتی امکان پذیر نمی باشد.

  • خرید از وب سایت های معتبر جهانی همانند Amazon، eBay
  • خرید انواع پوشاک به صورت تک یا تعداد از تمام نقاط دنیا
  • انجام کلیه پرداخت های بین المللی، حواله های بانکی و شارژ حساب های مالی
  • پرداخت هزینه های مربوط به ثبت نام دانشجویی یا مقالات بین المللی
  • همکاری در فروش محصولات داخلی در وب سایت برتر دنیا

چرا ایران دلیور!؟

گروه ایران دلیور با مرکزیت کشور امارات متحده عربی و ترکیه به همراه بیش از ۳۰ نماینده در کشورهای امریکا، کانادا، انگلستان، آلمان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، روسیه، ژاپن، چین، هنگ کنگ، سنگاپور، مالزی، هند و ... این امکان را دارد که حتی کالاهایی که فقط در داخل این کشورها عرضه میشوند را خریداری کرده و به آدرس شما ارسال نماید. همچنین امکان خرید بصورت محدود از استرالیا، کره جنوبی و تایلند نیز وجود دارد.

بحث اعتماد همیشه دغدغه اصلی در خریدهای آنلاین میباشد. در طول مدتی که از فعالیت گروه ایران دلیور میگذرد، افتخار داریم همیشه بهترین سرویس ها را در سریع ترین زمان ممکن ارائه داده ایم و احساس رضایت شما دوستان را در همکاری با این گروه داشته ایم. بمنظور جلب اعتماد بیشتر مخاطبان، نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت بازرگانی نیز دریافت شده است. اما جدا از کسب تمامی مجوزها ما از تجارب دوستانی که به ما اعتماد کردند به عنوان بهترین دلیل برای آسایش خیال شما در خرید یاد میکنیم.

لوگو

طبیعتا لوگوی هر شرکت می بایست نشان دهنده زمینه فعالیت آن باشد. در طراحی لوگوی ایران دلیور این موضوع بخوبی در نظر گرفته شده،‌ فلش هایی که مفهوم انتقال و جابجایی ( خرید و فروش ) را بخوبی نشان میدهند آنهم با رنگ هایی متفاوت که خود نشان دهنده تنوع می باشد، ضمن اینکه "سادگی" فاکتور بسیار مهمی در طراحی آن بوده است. نکته دیگر نمایش حرف "S" در میان لوگوست که برگرفته از نام شرکت ثبت شده ما در ایران یعنی سامان بازرگان داتیس می باشد.


در ویدیویی که مشاهده میکنید این موضوع به وضوح نشان داده شده است.
۲۴۰۰۰

کاربران ما


داشتن بیش از ۲۴ هزار کاربر یکی از بزرگ ترین افتخارات ماست.
۲۱۰۰۰

سفارشات ارسالی


تا امروز بیش از ۲۱۰۰۰ سفارش به دست مشتریان ما رسیده است.
۳۰

کشورهای فعال


با امکان خرید و دریافت کالا در بیش از ۳۰ کشور اماده خدمات به هموطنان عزیز هستیم.
۱۵

تجربه کاری


با بیش از ۱۵ سال تجربه ارائه خدمات بصورت رسمی و غیر رسمی در کنار شما بوده ایم.
×