نمایش همه

جمعه سیاه ۲۰۱۸ همراه با ایران دلیور


جمعه سیاه ۲۰۱۸ همراه با ایران دلیور – ۲۳ نوامبر


جمعه سیاه یک سنت بیشتر امریکایی است و امروزه در حال جهانی شدن می باشد که در روز بعد از شکر گذاری اقدام به خرید کالا و آماده شدن برای کریسمس و سال نو میلادی میشوند. با اینکه جمعه سیاه یک روز تعطیل نیست اما تقریبا تمام مردم اقدام به خرید میکنند. حتی بعضی از شرکت ها به کارکنان خود در این روز مرخصی میدهند تا بتوانند بدون نگرانی اقدام به خرید کنند.

همین سنت و استقبال ویژه مردم به خرید کالا باعث شده تا فروشگاه ها و به طبع آن وب سایت های فروشگاهی نیز شرایط و تخفیفات ویژه ای برای این چشنواره فراهم آورند. استقبال مردم به خرید به اندازه ای بالاست که نتایج یک تخقیق نشان میدهد مردم در Black Friday 2014 در طی 4 روز بیش از 50 میلیارد دلار خرید کرده اند.

در زمانی که Black Friday در جریان است تقریبا همه نوع کالا و تمامی وب سایت ها تخفیفاتی قابل توجه برای خریداران خود قائل میشوند. از تخفیفات ویژه بر روی وسایل الکترونیکی مثل دوربین، کنسول های بازی، انواع لوازم جانبی تا پوشاک و … میتوان نام برد.

همانطور که پیش تر اعلام شد تقریبا تمامی وب سایت ها تخیفات بلک فرایدی یا جمعه سیاه را برای مخاطبان خود در نظر میگیرند اما وب سایت هایی مانند آمازون یا eBay بخاط تنوع محصولات، تعداد بالای تخفیفات و قیمت های ویژه بیشتر مورد توجه قرار میگیرند.

این وب سایت ها حتی صفحه ای ویژه با عنوان جمعه سیاه دارند که آخرین تخفیفات را بصورت منظم و دست بندی شده همراه با زمانی که تا پایان آن پیشنهاد خرید وجود دارد نشان میدهد.

بلک فرایدی با توجه به محبوبت و استقبالی که در امریکای شمالی دارد و استقبالی که از سوی مردم و در نتیجه آن فروش بالاتری که شرکت ها و وب سایت ها از آن کسب میکنند باعث شده تا این جشنواره یا فستیوال خرید از امریکا فراتر رفته و تقریبا در سرتاسر دنیا جمعه سیاه برای مردم و عرضه کنندگان کالا و خدمات مهم باشد.

وب سایت های آمازون و eBay کشورهای اروپایی و یا کمپانی هایی مثل علی بابا و وب سایت علی اکسپرس با جدیت به موضوع Black Friday پرداخته و انبوهی از کالاها را با قیمت فوق العاده برای فروش قرار دهند.

در صورتی که شما نیز علاقمند هستید در این جشنواره خرید جهانی جمعه سیاه شرکت کنید و بتوانید از لذت خرید با تخفیفات ویژه بهرمند شوید میتوانید لیست وب سایت های پیشنهادی ایران دلیور برای خرید آنلاین کالا یا وب سایت مورد علاقه خود را بررسی کرده و در صورتی که به تخفیف قابل توجهی برخورد کردید از طریق ایران دلیور نسبت به خرید اقدام کنید.

همزمان با جمعه سیاه ۲۰۱۸، ایران دلیور نیز شرایط و تخفیفات ویژه ای برای مخاطبان خود فراهم کرده است که بتوانند با پرداخت 30% کارمزد کمتر لذت این خرید را دوچندان کند.

بدون شک خرید کردن همیشه لذت بخش است اما چه کسی میتواند لذت واقعی خرید در شرایطی که شامل چندین نوع تخفیف ویژه میشود را انکار کند!
Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید