نمایش همه

خرید در سایبر ماندی 2016 Cyber Monday

سایبر ماندی

سایبر ماندی یا دوشنبه بازار اینترنتی، یکی از بزرگترین جشنواره های خرید اینترنتی میباشد.

سایبر ماندی از سال 2005 و با ابتکار Shop.org بوجود آمد و خیلی زود تبدیل به یکی از بزرگ ترین رویدادهای خرید اینترنتی سال شد. به نقل از ویکی پدیا میزان فروش وب سایت ها در سایبر ماندی 2014 بیش از 2.68 میلیارد دلار بوده است.

سایبر ماندی یا دوشنبه بازار اینترنتی اولین دوشنبه بعد از آخرین جمعه ماه نوامبر (بلک فرایدی) شامل تخفیفات گسترده تقریبا تمامی شرکت ها و وب سایت هاست. نزدیکی به سال نو میلادی و شروع فصل خرید باعث محبوبیت آن در میان مردم شده است.

گستردگی تخفیفات و قیمت های مناسب باعث شده سالانه بر محبوبیت خرید در سایبر ماندی در میان ایرانیان نیز افزایش یابد. تعداد درخواست ها و سفارشات ثبت شده در این روز و همچنین بلک فرایدی نشانی بر این واقعیت است.

از همین رو گروه ایران دلیور همانند جمعه سیاه که وعده تخفیفات بیشتر بر روی کارمزد خود را داده است بر آن شد تا به منظور سرویس دهی به مخاطبان همیشگی خود شرایطی فراهم آورد تا کاربران ایرانی نیز بتوانند در کنار تخفیفات جهانی با شرایطی ساده تر و مناسب تر خرید خود را در این رویداد ثبت کنند.

 تخفیف و شرایط ویژه ای که ایران دلیور برای سایبر ماندی 2016 در نظر دارد در همان روز و تنها از طریق شبکه های اجتماعی به اطلاع کاربران خواهد رسید.

به منظور اطلاع یافتن از آخرین جشنواره های خرید جهانی ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

برای درخواست قیمت و آشنایی با سایت های پیشنهادی ایران دلیور برای خرید آنلاین مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه سفارش اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از 15 سال سابقه فعالیت مداوم و 30 نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

پاسخی بگذارید

×