نمایش همه

جمعه سیاه 2016 Black Friday همراه با ایران دلیور

خرید بلک فرایدی 2016 از آمازون, eBay و برترین فروشگاه های دنیا

جمعه سیاه یک سنت بیشتر امریکایی است و امروزه در حال جهانی شدن می باشد که در روز بعد از شکر گذاری اقدام به خرید کالا و آماده شدن برای کریسمس و سال نو میلادی میشوند. با اینکه جمعه سیاه یک روز تعطیل نیست اما تقریبا تمام مردم اقدام به خرید میکنند. حتی بعضی از شرکت ها به کارکنان خود در این روز مرخصی میدهند تا بتوانند بدون نگرانی اقدام به خرید کنند.

همین سنت و استقبال ویژه مردم به خرید کالا باعث شده تا فروشگاه ها و به طبع آن وب سایت های فروشگاهی نیز شرایط و تخفیفات ویژه ای برای این چشنواره فراهم آورند. استقبال مردم به خرید به اندازه ای بالاست که نتایج یک تخقیق نشان میدهد مردم در Black Friday 2014 در طی 4 روز بیش از 50 میلیارد دلار خرید کرده اند.

در زمانی که Black Friday در جریان است تقریبا همه نوع کالا و تمامی وب سایت ها تخفیفاتی قابل توجه برای خریداران خود قائل میشوند. از تخفیفات ویژه بر روی وسایل الکترونیکی مثل دوربین، کنسول های بازی، انواع لوازم جانبی تا پوشاک و … میتوان نام برد.

همانطور که پیش تر اعلام شد تقریبا تمامی وب سایت ها تخیفات Black Friday یا جمعه سیاه را برای مخاطبان خود در نظر میگیرند اما وب سایت هایی مانند آمازون یا eBay بخاط تنوع محصولات، تعداد بالای تخفیفات و قیمت های ویژه بیشتر مورد توجه قرار میگیرند.

این وب سایت ها حتی صفحه ای ویژه با عنوان جمعه سیاه دارند که آخرین تخفیفات را بصورت منظم و دست بندی شده همراه با زمانی که تا پایان آن پیشنهاد خرید وجود دارد نشان میدهد.

بلک فرایدی با توجه به محبوبت و استقبالی که در امریکای شمالی دارد و استقبالی که از سوی مردم و در نتیجه آن فروش بالاتری که شرکت ها و وب سایت ها از آن کسب میکنند باعث شده تا این جشنواره یا فستیوال خرید از امریکا فراتر رفته و تقریبا در سرتاسر دنیا جمعه سیاه برای مردم و عرضه کنندگان کالا و خدمات مهم باشد.

وب سایت های آمازون و eBay کشورهای اروپایی و یا کمپانی هایی مثل علی بابا و وب سایت علی اکسپرس با جدییت به موضوع Black Friday پرداخته و انبوهی از کالاها را با قیمت فوق العاده برای فروش قرار دهند.

در صورتی که شما نیز علاقمند هستید در این جشنواره خرید جهانی جمعه سیاه شرکت کنید و بتوانید از لذت خرید با تخفیفات ویژه بهرمند شوید میتوانید لیست وب سایت های پیشنهادی ایران دلیور برای خرید آنلاین کالا یا وب سایت مورد علاقه خود را بررسی کرده و در صورتی که به تخفیف قابل توجهی برخورد کردید از طریق ایران دلیور نسبت به خرید اقدام کنید.

همزمان با جمعه سیاه 2016 Black Friday گروه ایران دلیور نیز شرایط و تخفیفات ویژه ای برای مخاطبان خود فراهم کرده است که بتوانند با پرداخت 30% کارمزد کمتر لذت این خرید را دوچندان کند.

بدون شک خرید کردن همیشه لذت بخش است اما چه کسی میتواند لذت واقعی خرید در شرایطی که شامل چندین نوع تخفیف ویژه میشود را انکار کند!

 

مطالب مرتبط:

 

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از 15 سال سابقه فعالیت مداوم و 30 نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید