نمایش همه

افزونه مرورگر آمازون اسیستنت ابزاری کاربردی برای پیدا کردن بهترین قیمت در خرید آنلاین


افزونه مرورگر آمازون اسیستنت ابزاری کاربردی برای پیدا کردن بهترین قیمت در خرید آنلاین


seventeen

این روزها چیزی بهتر از حس انجام یک خرید آنلاین خوب نیست. اینکه در خانه و یا محل کار خود براحتی بنشینید و محصول مورد نیاز خود را با بهترین قیمت از طریق یک سایت معتبر و شناخته شده تهیه کنید. آگاهی از این موضوع که قیمت محصول درخواستی در سایت مورد بازدید شما بهترین باشد، از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که باعث میشود تا کالا مورد نظر را با قیمت پایین تری تهیه کنید.

آمازون یک افزونه جدید مخصوص مرورگرهای مختلف دارد که کاربر با استفاده از آن و مرورگر خود میتواند به مقایسه قیمت محصولات مختلف در سایت های دیگر و آمازون بپردازد. این افزونه آمازون اسیستنت (Amazon Assistant) نام دارد که بسیار کاربردی است.

این ابزار اجازه اضافه کردن آیتم یا محصول مورد نظر (از بیشتر سایت ها) به لیست دلخواه شما را میدهد و بعد از آن به مقایسه قیمت ها برروی آمازون با سایت های رقیب چون والمارت و بست بای می پردازد.

شما همچنین با اضافه کردن یک محصول خاص که در بازار به دنبال آن هستید در لیست دلخواه خود میتوانید از زمان تخفیف خوردن یا پیشنهاد ویژه آمازون برروی آن مطلع شوید. این موضوع کمک میکند تا محصول مورد نظر را با قیمت مناسب تری تهیه کنید.

برای استفاده از این افزونه نیاز به یک اکانت آمازون می باشد. همچنین این افزونه برای بیشتر مرورگرهای محبوب چون کروم گوگل، فایرفاکس موزیلا اینترنت اکسپلورر، اپرا و سافاری در دسترس است. در بخش دیگری از این افزونه میتوانید بهترین تخفیفات روز را مشاهده کنید تا در صورت علاقمندی به یک محصول آن را تهیه نمایید.

فراموش نکنید برای خرید محصولات مورد نظرتان از سایت آمازون در کشورهای مختلف می توانید درخواست خود را در تالار گفتگوی ایران دلیور مطرح نمایید.

SaveSave

4.3
06
Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×