نمایش همه

سرویس اسپارک توسط آمازون راه اندازی شد؛ فید تصاویر کاربران با قابلیت خرید محصول


سرویس اسپارک توسط آمازون راه اندازی شد


The Verge

شرکت آمازون به تازگی از سرویس جدیدی با نام اسپارک (Spark) رونمایی کرده،‌ که بعنوان یک ویژگی جدید از طریق اپلیکیشن رسمی آن برروی پلتفرم iOS قابل دسترس می باشد. با استفاده از این ویژگی کاربران این شرکت میتوانند تصاویر خود را به همراه محصولات خریداری شده از این سایت براحتی با دیگران به اشتراک گذاشته و کاربران دیگر نیز توانایی ارسال دیدگاه و یا “smile” که نسخه لایک فیسبوکی آمازون می باشد را خواهند داشت.

برای دسترسی به این بخش، می بایست در اپلیکیشن iOS آمازون و در منوی ناوبری بالا، وارد بخش Programs & Features شد و سپس گزینه Amazon Spark را انتخاب نمود. بار اول که این گزینه انتخاب میشود، کاربر میبایست ۵ بخش مورد علاقه خود را انتخاب کرده تا براساس آن، تصاویر کاربران نمایش داده شود. بخش هایی چون کوهنوردی، غذا، کتاب، مد و فشن و تکنولوژی از جمله این فهرست بندی ها می باشند.

همانند پینترست یا اینستاگرام، برروی تصاویر، سبد خریدی دیده میشود که با انتخاب آن محصول یا محصولات خریداری شده توسط کاربر از آمازون به بازدیدکننده نمایش داده میشود و در واقع دسترسی راحت و سریعتری به کالای مورد نظر در اختیار بازدیدکننده قرار میگیرد. اسپارک در حال حاضر تنها در ایالات متحده در دسترس می باشد.

برای خرید محصولات مورد نظر از آمازون به تالار گفتگوی ایران دلیور مراجعه نمایید.

SaveSave

سرویس اسپارک توسط آمازون راه اندازی شد؛ فید تصاویر کاربران با قابلیت خرید محصول
امتیاز 5 از 5 رای

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید