نمایش همه

سس Big Mac مک دونالد با قیمت ۱۰۰ هزار دلار برروی سایت eBay


لیست شدن سس بیگ مک McDonald’s با قیمتی باورنکردنی برروی سایت ایبی


CNBC

زمان زیادی نیاز نبود تا با یک جستجوی ساده، شاهد لیست شدن سس اختصاصی و لیمیتد ادیشن بیگ مک مک دونالد برروی سایت ایبی باشیم.

این کمپانی بزرگ و معروف فروش برگر در دنیا تصمیم گرفت تا از روز پنج شنبه ۱۰.۰۰۰ بطری از این سس اختصاصی را در بعضی از رستوران های خود در سرتاسر دنیا در اختیار مشتریان قرار دهد. حال خبر میرسد که چندین بطری از این سس ها برای فروش برروی سایت ایبی قرار گرفته اند،‌ البته خریدار می بایست مبلغی نه چندان کم برای بدست آوردن آن پرداخت نماید.

درحالیکه بیشتر آگهی های ارائه سس بیگ مک ( Big Mac ) با قیمتی کمی بیشتر از ۱۰۰ دلار لیست شده اند، اما بعضی کاربران خاص نیز یک بطری از این سس را با قیمتی بیش از ۱۰.۰۰۰ دلار برای فروش قرار داده است. حتی یک فروشنده قیمت ۱۰۰.۰۰۰ دلار را برای این محصول اعلام کرده است.

اغلب کاربران ایبی ممکن است توجه بیش از حدی به بعضی آیتم های محبوب موجود برروی ایبی داشته باشند، اما این بدان معنا نیست که آنها حتما مبلغ درخواستی مورد نظر فروشنده را قبول دارند یا آن را پرداخت میکنند.

از سوی دیگر شاید بالابردن قیمت محصول یک تاکتیک هم برای فریب کاربران و ارسال آنها به صفحه مزایده محصول یک فروشنده باشد. معمولا بعضی  از فروشنده هایی که به این صفحه ها وارد میشوند، با استفاده از گزینه “make offer” پیشنهاد قیمت پایین تری به فروشنده میدهند که در نهایت باز هم ممکن است برای محصول مورد نظر قیمت بالایی باشد و برای فروشنده همراه با سود زیاد.

فروشنده سس ۱۰۰.۰۰۰ دلاری اعلام کرده که در صورت فروش، ۲۰ درصد از مبلغ آن را به یک موسسه خیریه اهدا خواهد کرد. 

ایبی به CNBC اعلام کرده که حدود ۴۰ بطری برای فروش در سایت حراجی آنها وجود دارد که بیشتر آنها با قیمتی در حدود ۱۰۰ دلار لیست شده اند.

مطالب پیشنهادی:

Moderator
Moderator
همانند بسیاری دیگر علاقمند به انواع گجت ها، عاشق غذاهای خیابانی، علاقمند به طراحی (اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارم) و معتاد خواندن مطالب تصادفی برروی وب

دیدگاهتان را بنویسید

×