نمایش همه

دریافت سفارش خرید بردهای الکترونیکی و انواع آی سی و مدار

kharid-ic

سفارش خرید انوار برد، مدار و آی سی های تمامی لوازم و دستگاه های الکترونیکی انجام میشود.

برای همه ما پیش آمده که هزینه زیادی را صرف خرید یک دستگاه برقی یا حتی تبلت و موبایل کرده ایم اما از دست بد روزگار مشکلی سخت افزاری باعث شده نتوانیم از آن استفاده کنیم. مشکل از جایی بزرگ تر میشود که با مراجعه به نمایندگی یا تعمیر کار اعلام میشود برد، مدار، ای سی یا هر قطعه مشکل دار دستگاه شما فعلا در بازار موجود نیست یا می بایست قیمت بسیاری بالایی برای خرید آن بپردازید.

حال 3 گزینه پیش روی شماست یا باید صبر کنید شرایط در بازار تغییر کند یا قید استفاده و تعمیر دستگاهی که برای آن هزینه زیادی کردید را بزنید یا در بسیاری موارد با پرداخت هزینه زیاد اقدام به تهیه برد، مدار و آی سی مورد نیاز کنید.

اما شاید راه دیگری هم وجود داشته باشد و آن اقدام به خرید بردهای الکترونیکی و انواع آی سی و مدار از چین یا سایت های فروش آنلاین باشد.

در بسیاری از موارد شما میتوانید برد، مدار، آی سی مورد نیاز برای دستگاه الکترونیکی  یا حتی ال سی دی و سایر قطعات مورد نیاز انواع دستگاه ها از تلویزیون، یخچال گرفته تا تبلت، لپ تاپ و اسمارت فون ها را با قیمتی مناسب و مستقیم از تولیدکننده تهیه نمایید.

دریافت سفارش خرید بردهای الکترونیکی و انواع آی سی و مدار به صورت تکی و تعداد و براساس شرایط فروشنده انجام میشود.

در صورتی که تعمیرکار یا تامین کننده بردهای الکترونیکی، آی سی، مدار و کالاهای مشابه هستید امکان همکاری و تهیه اقلام با شرایط ویژه وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر و یا آشنایی با سایت هایی که میتوانید برای تهیه بردهای الکترونیکی و آی سی و مدار با همکاران ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط :

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

1
سلام 👋🏻
چطور میتونم کمکتون کنم ؟