نمایش همه

خرید از کانادا و ارسال سفارشات به ایران

canada

خرید کالا از کانادا و ارسال به ایران توسط گروه ایران دلیور در سریع ترین زمان انجام میشود

خرید از کانادا به اندازه خرید از امریکا میتواند مهم، جذاب و مورد توجه قرار گیرد. در سالیان گذشته علاقه زیادی به خرید موبایل و اسمارت فون از کانادا وجود داشته است اما با تغییر شرایط بازار و گسترش و سرمایه گذاری شرکت های امریکایی و کانادایی، این کشور ( خرید از کانادا ) بیش از پیش مورد توجه خریداران اینترنتی قرار گرفته است.

گزارش تایمز نشان میدهد رشد خرید از کانادا به اندازه ای بوده است که حتی خرید امریکایی ها از سایت های فروشگاهی کانادا از سال 2014 تا 2016 بیش از 30% رشد داشته است.

یکی از دلایل اصلی که باعث شده خرید از کانادا برای سایر افراد و حتی امریکایی ها جذاب باشد، اختلاف قیمت ارز دلار کانادا و امریکاست.

همانطور که مطلع هستید کمپانی ها قیمت محصولات خود را بر اساس بازار هر کشور و منطقه تعیین میکنند. قیمت گذاری منطقه ای باعث میشود که به عنوان مثال یک لپ تاپ در امریکا 1000 دلار، در انگلستان 1000 پوند و در سایر کشورهای اروپایی به عنوان مثال 1000 یورو باشد.

تفاوت قیمت این ارزها در بعضی مواقع اختلاف قیمت قابل توجهی روی قیمت کالا ایجاد میکند و به همین دلیل است که براساس گزارش تایمز استقبال امریکایی ها نسبت به خرید از سایت های کانادایی رو به افزایش است.

گروه ایران دلیور با داشتن امکان دریافت کالا از کشور کانادا و سپس هماهنگی برای ارسال آن به ایران آماده ارائه انواع خدمات از جمله خرید کالا از سایت هایی مانند آمازون و ایبی کاناداست.

برای خرید از کانادا و آشنایی با سایت های پیشنهادی ایران دلیور برای خرید کالا از کانادا مطالب زیر را مطالعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه سفارش اینجا کلیک کنید یا با همکاران ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

حسین قهاری
حسین قهاری
گروه ایران دلیور با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت مداوم و ۴۰ نماینده در سرتاسر دنیا قدیمی ترین و بزرگ ترین ارائه دهنده خدمات خرید و فروش آنلاین کالا از سرتاسر دنیا در ایران میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید