When you install WPML and add languages, you will find the flags here to change site language.

چگونه از ایران دلیور خرید کنیم؟

111

یکی از متداول ترین سوالاتی که دوستان همیشه از همکاران ایران دلیور سوال میکنند, چگونگی درخواست یا برآورد قیمت سفارشات میباشد.

برای اینکه قیمت کالایی را داشته باشید، باید لینک کالای مورد نظر خود را از وب سایت های پیشنهادی ایران دلیور و یا وب سایتی که شما مد نظر دارید در تالار گفتگوی ایران دلیور و بخش مربوط به سفارشات قرار دهید. تیم همکاران ایران دلیور در سریع ترین زمان ممکن قیمت کالای مورد نظر را به شما اعلام میکنند. اگر قیمت کالای اعلام شده مورد تایید شما بود به روش زیر میتواند کالای خود را سفارش و درخواست خرید نمایید.

 • واریز هرینه اعلام شده به حساب های بانکی ایران دلیور
  برای دیدن شماره حساب ها اینجا کلیک کنید
 •  بعد از واریز وجه شما باید از طریق گزینه ثبت سفارش که در بالای تالار گفتگوی ایران دلیور نیز مشخص میباشد اطلاعات سفارش خود را برای ما بفرستید. اطلاعاتی را که شما باید برای ما ثبت سفارش کنید به شرح زیر میباشد.

  –  اطلاعات پرداخت هزینه که به کدام بانک و چه مبلغی را در چه تاریخی واریز کرده اید.

  – اطلاعات خرید و یا سفارش شما , شامل تمام اطلاعات و شرایط خاص ( اگر نکته خاصی در مورد سفارش هست به عنوان مثال سایز یا رنگ )

  – اطلاعات پستی خود که شامل کد پستی / تلفن و اسم شخص دریافت کننده میباشد این اطلاعات رو هم به فارسی و هم به انگلیسی ( فینگلیش اگر مشکل دارید ) و تا حد امکان کوتاه .

 • اطلاعات فوق را که وارد کردید از طریق گزینه ارسال سفارش خود را به ثبت میرسانید.

  خرید شما در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد و با بدست آمدن اطلاعات جدید از سفارش و یا خرید شما , ما با شما تماس خواهیم گرفت.

  برای اینکه بتوانید از قسمت ثبت سفارش در بالای سایت استفاده کنید باید در فروم ثبت نام کنید.

  ورود به قسمت ثبت سفارش 

قسمت ثبت سفارش فقط مربوط به دوستانی میباشد که از هزینه خرید و خدماتشان را پرداخت کرده باشند و به درخواست قیمت ها پاسخی داده نخواهد شد.

با تشکر

گروه ایران دلیور

Share Button